Užsisakykite internetu

Gallery serijos popierius, Spauda

Dailininkai, fotografai visada kėlė ypatingus reikalavimui popieriaus kokybei ir švarai, nes ši medžiaga sudaro jų darbo pagrindą.  Toks popierius atitinka aukštus dailininkų, muziejininkų bei kolekcininkų reikalavimus. Popierius atsparus senėjimui, spalviniai atspalviai yra stabilūs daug metų.

Pavyzdžiui, popierius Canson infinity Rag Photographigue - yra unikalus, neturintis analogų, idealiai tinkantis reprodukcijoms ir nuotraukoms, kaip spalvotoms, taip ir nespalvotoms.

Gallery serijos popierius atitinka griežčiausius kokybės reikalavimus ir gaminamas pagal Dailės gildijos tarptautinį standartą ISO 9706, skirtas spaudai. Celiuliozė popieriaus gamyboje nenaudojama, 100% medvilnės – tai archyvinių standartų garantija. Todėl  popieriaus pH yra neutralus, kas leidžia saugiai išlaikyti atvaizdą labai ilgą laiką.

 

Tokio tipo popieriaus pagrindinė tikslinė paskirtis – saugojimas muziejuose arba archyvuose. Toks popierius ypač gerai tinka premium klasės nuotraukų skaitmeninei spalvotai ir nespalvotai spaudai. Jis rekomenduojamas reprodukcijų ir kitų reikalaujančių kokybiško spalvų perdavimo bei vaizdo kokybės  spaudai. Spaudai naudojamas profesionalus spausdintuvas su raišką 2880 taškų colyje. Jau įrodyta, jog tikslią pikselio spalvą spausdintuvas gali atkruti esant tokiai raiškai.

Tai brangiausio ir kokybiškiausio popieriaus serija su padengimu optimizuotu pigmentiniam originaliam rašalui  (Archival Inkjet Paper), kas leidžia atspaudus laikyti ypač ilgai.

Gallery serijos popieriuje spaudai mes naudojame Epson Stylus Pro 9890, kurio charakteristikos pilnai atskleidžia unikalias šio popieriaus galimybes.

Canson infinity Rag Photographigue 310gsm Archival Inkjet Paper – tai 100% medvilninis popierius skirtas  skaitmeniniam menui ir fotografijai. Ypatingas popieriaus baltumas yra dėl pridėtų gamtinių mineralų. Popieriaus Canson Rag Photographigue yra ypač glotnus paviršius bei aksominės tekstūra. Jis turi aukštą atspaudų standumą Dmax. Tai idealus popierius subtiliai meninei fotografijai ir menui.

Atvaizdų spaudos kokybė pakyla į visiškai naują lygį.

Hahnemuhle

Hahnemuhle Smooth Fine Art Paper 265gsm
Turi unikalų glotnų paviršių su šiltu atspalviu, matinis popierius. Spalvos sodrumas – gylus ir sodrus.
Turi aksominį paviršių.
Aukštas atspaudų standumas Dmax.
Dailės kūrinimais.
Nuotraukų, piešinių, grafikos, reprodukcijų spaudai.
Saugojimas muziejuose arba archyvuose (senų nuotraukų reprodukavimas).